Kolejne sukcesy matematyczne naszych uczniów

Do etapu finałowego (który odbył się 24 marca) z naszej szkoły przedostało się aż 5 uczniów: Ela Łabaj, Konrad Kafara, Maciej Luty, Alicja Misiuk, Kornelia Drozd. Wszyscy uczniowie podczas finału godnie reprezentowali naszą szkołę. Dwoje uczniów uplasowało się w ścisłej czołówce i uzyskało tytuł laureata. Są to: Ela Łabaj z klasy 4b i Maciej Luty z klasy 5c. Gratulacje!
Uroczyste Podsumowanie konkursu odbędzie się 17 maja 2017 r. o godz. 10:00 w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Św. Jadwigi w Krakowie.

Honorowy Patronat Konkursu:

Wojewoda Małopolski Józef Pilch,
Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa,
Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski,
Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak,
Dziekan Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego Włodzimierz Zwonek,
Instytut Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.