Dzień Babci i Dziadka

Ciepła, serdeczna atmosfera, dużo uśmiechów, sporo wzruszeń. Tak właśnie było w naszej szkole w dniu 27 stycznia, kiedy to klasy 3b i 4b wraz z rodzicami oraz wychowawcami p. Martą Klimą i p. Piotrem Leśkiewiczem z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowali niespodziankę dla swoich najbliższych.

Uroczystość miała miejsce w sali gimnastycznej, która w ten dzień, a właściwie wieczór, wypełniła się niemal po brzegi. Najpierw odbył się występ artystyczny, a później przy stoliczkach z domowymi wypiekami (o co zadbały Mamy uczniów) i napojami, z towarzyszącą w tle muzyką, prowadzono sympatyczne rozmowy i wszyscy czuli się jak w jednej, wielkiej rodzinie.

Było to bardzo miłe spotkanie, jedno z takich, na które Dziadkowie czekają cały rok, a my, nauczyciele, czerpiemy radość, satysfakcję i  motywację do dalszej pracy.

Marta Klima