Kolędnicy na Hematologii

To dla nas ogromne wyróżnienie i zadanie, którego chętnie się podjęliśmy. W tym roku było trochę inaczej, ponieważ kolędy wykonywaliśmy wspólnie z małymi Pacjentami, którzy ubogacili  śpiew grą na różnych instrumentach. Razem z nami kolędowali też Ci, którzy na co dzień towarzyszą Dzieciom na oddziale. Mamy nadzieję, że wnieśliśmy dzisiaj w to miejsce odrobinę radości. Sami też ubogaceni tym spotkaniem powróciliśmy do swoich domów. Życzymy Im i zdrowia i siły by o nie walczyć, a na co dzień takiej dziecięcej radości.

Elżbieta Pobożniak

Zapraszamy na www.koliber-dzieciom.pl