Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W czwartek, 13 listopada, odbyła się Akademia - przedstawienie słowno-muzyczne z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie naszej Szkoły przyszli odświętnie ubrani. Dzieci do galowych strojów miały przypiete zrobione przez siebie kotyliony, jako oznakę radości i pamiątke faktu odzysania przez Polskę Niepodległości 96 lat temu.

Akademia przedstawiana była trzykrotnie. Na początku występ obejrzały klasy pierwsze, następnie klasy drugie i trzecie, a ostatni występ klasy najstarsze - IV-VI. Chór szkolny uświetnił występy uczniów. Szczególna pochwała należy się uczniom, którzy pięknie mówili teksty literackie i poetyckie oraz wspaniale zaśpiewali pieśni patriotyczne. Akademię wraz z uczniami klas: 4b, 5b i 6a i 6b przygotowała p. Aneta Kasprzycka, p. Beata Grabowska-Czarnota i p. Piotr Leśkiewicz. Organizatorzy z serca dziękują p. Pawłowi Biercy za techniczną organizację Akademii i p. Justynie Flejszar za dokumentację fotograficzną przedstawienia słowno-muzycznego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Piotr Leśkiewicz