Ślubowanie klas pierwszych 2014/2015

Punktualnie o godz. 9.00, przy dźwiękach poloneza, nasi najmłodsi uczniowie dumnie wkroczyli na salę gimnastyczną, gdzie oczekiwali ich zebrani goście- Dyrekcja Szkoły, Nauczyciele i oczywiście Rodzice. Klasy pierwsze przedstawiły program artystyczny przygotowany przez uczniów wspólnie z ich wychowawcami. Uczniowie przygotowywali się do tej uroczystości od początku roku szkolnego, uczyli się dzielnie wierszy i piosenek, wytrwale ćwiczyli podczas prób.

W dalszej części uroczystości Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na ucznia. Zobowiązali się, że będą rozwijać swoje uzdolnienia, pracować nad swoim rozwojem, kształtować charakter oraz godnie reprezentować szkołę. Od tego momentu zostali pełnoprawną częścią społeczności szkolnej.

Miłym akcentem tego wydarzenia był poczęstunek przygotowany dla naszych Pierwszoklasistów przez ich Rodziców.

Dorota Szopa

Zapraszamy do galerii zdjęć.