Spotkanie autorskie

...wyjątkowymi osobami! Dzieci spotkały się z autorką książeczek dla dzieci Mają Strzebońską (absolwentką naszej szkoły, a obecnie uczennicą XI Gimnazjum) oraz ilustratorką, panią Alicją Kaczmarską - Strzebońską, mamą Mai, również absolwentką SP 114. Na spotkaniu panie zaprezentowały swoje niezwykle barwne i zabawne książeczki o przygodach sympatycznej wiedźmy - "Czarownica i kot" oraz "Czarownica i ryba". Dzieci mogły dowiedzieć się jak powstała książeczka o czarownicy i małym kotku, wysłuchać obszernego fragmentu odczytanego przez autorkę, rozwiązywać zagadki, zadawać pytania, przypomnieć sobie tajne zaklęcia, a nawet  "czarować"! Po spotkaniu można było zakupić książeczki z dedykacją autorki.  Dziękujemy obu Paniom i życzymy dalszych sukcesów !

Zapraszamy do galerii zdjęć.