Parada Smoków 2014

Wśród zaproszonej gadziej elity był także nasz szkolny chiński smok. Smok animowany przez uczniów, nauczycieli, rodziców oraz zaprzyjaźnionych młodych chińskich lektorów z Instytutu Konfucjusza UJ był chyba najbardziej przyjacielskim i ruchliwym ze smoków  paradujących ulicami Krakowa. Po zakończonej paradzie wszyscy uczniowie biorący udział w uroczystości zostali zaproszeni przez dyrekcję Instytutu Konfucjusza UJ na tradycyjny chiński poczęstunek do restauracji Beijing. Udział w tak prestiżowym wydarzeniu jak Wielka Parada Smoków był także okazją do dalszego zacieśnienia współpracy między Szkolą Podstawową nr 114 i Instytutem Konfucjusza UJ w promowaniu języka i kultury chińskiej wśród naszej społeczności szkolnej.

Zapraszamy do galerii zdjęć.