Noworoczny Turniej Siatkówki

Nasi uczniowie w silnej rywalizacji uzyskali doskonałe II miejsce. Drużyna SP 114 wystąpiła w składzie: Monika Cyganik, Iza Nicpoń, Ula Stanek, Emilia Szafarska, Martyna Gogulska, Gabrysia Gawęda, Piotr Tuleja, Łukasz Kudyba, Kuba Noga, Wojtek Górecki, Jurek Kohut oraz Wiktor Sasulski. Wszyscy reprezentanci otrzymali medale, a szkoła została nagrodzona efektownym pucharem, dyplomem i sprzętem sportowym. Wszystkim młodym sportowcom serdecznie gratulujemy. Opiekunem drużyny  naszej szkoły była A.Paruch.