Międzyszkolny Turniej Siatkówki

Z okazji 119 rocznicy urodzin Arkadego Fiedlera, patrona SP114 , został zorganizowany międzyszkolny turniej siatkówki  dziewcząt i chłopców o Puchar Konsula Honorowego Królestwa  Danii dr Janusza Kahla. W zawodach oprócz naszej szkoły wzięły udział SP 64, SP 95, SP 72. W tych zmaganiach bezkonkurencyjne okazały się  reprezentacje dziewcząt i chłopców z SP95, które wygrały wszystkie mecze.

Po zawodach zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i piłki. Puchary zostały uroczyście  wręczone przez konsula dr Janusza Kahla, podczas inauguracji „Tygodnia Polarnego”.

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach oraz gratulujemy pięknej rywalizacji sportowej.