Mikołajowy konkurs tabliczki mnożenia

W dniu 6.12.2012 r. odbył się w naszej szkole - Mikołajowy konkurs tabliczki mnożenia. Do walki o miano najlepszego pamięciowego rachmistrza naszej szkoły stanęło kilkudziesięciu uczniów. Uczniowie Ci w specjalnie napisanej na tę okazję interaktywnej stronie internetowej rozwiązywali 60 zadań z tabliczki mnożenia. Strona ta losowała następne zadanie tylko wtedy, kiedy podana odpowiedź była prawidłowa. Udzielenie odpowiedzi błędnej skutkowało dalszym wyświetlaniem poprzedniego zadania. O zajętym miejscu świadczył całkowity czas rozwiązania wszystkich zadań.

Wyniki konkursu:

• 1 miejsce - Jakub Leśkiewicz - czas rozwiązania 2:08
  • 2 miejsce - Marcin Bereta
  • 3 miejsce - Karol Miernowski

Gratulujemy wspaniałych wyników i zapraszamy za rok.

Marcin Domagała i Piotr Leśkiewicz