KOLĘDOWANIE ARKADII W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM

Przygotowaliśmy kilka kolęd z towarzyszeniem instrumentów i śpiewem na głosy. Większość z nich była tradycyjna, ponieważ chcieliśmy wspólnie z uczniami szkoły pokolędować. Gospodarze przygotowali ekran, na którym były wyświetlane teksty kolęd, więc wszyscy włączyli się do wspólnego śpiewu. Ale nie tylko my mamy takie zaplecze muzyczne, także uczniowie, którzy nas gościli są obdarzeni wieloma talentami, m.in. muzycznymi, które również zaprezentowali. Po wspólnym koncercie mieliśmy mały poczęstunek, a na koniec niespodziankę. Każdy uczestnik naszego zespołu (a było nas 25 osób - trochę okrojony w tym czasie skład Arkadii) otrzymał mały prezent - breloczek, który jest wyjątkowy, ponieważ wykonał go Adam, uczeń niewidomy i autystyczny. Dziękujemy jeszcze raz :-)

Uczniowie szkoły bardzo serdecznie nas przyjęli i z wielką uwagą wysłuchali koncertu. Mamy nadzieję, że to początek pięknej współpracy, która ubogaci wszystkich.

Więcej na:

Ela Pobożniak