Ferie w szkole… Czemu nie?

Na uczestników tegorocznych ferii w szkole czekało wiele przygód i niespodzianek. Uczniowie z grupy młodszej mieli okazję sprawdzić się w roli konstruktora samolotów (podczas warsztatów w Muzeum Lotnictwa), artysty lepiącego z gliny, czy uczestnika niezwykłego pokazu chemicznego. Nie zabrakło również takich atrakcji jak wyjście do kina i kręgielni.

Tydzień ferii w SP114 upłynął pod znakiem pracy twórczej, nowych wyzwań i dobrej zabawy. Uczniowie chętnie korzystali z zaproponowanych form aktywności. Co najważniejsze, wszystkim uczestnikom zajęć dopisywał dobry humor. Mamy nadzieję, że czas spędzony z rówieśnikami podczas wspólnego wypoczynku pozostanie na długo w naszej pamięci.