Konkurs gramatyczno-leksykalny z języka angielskiego

W naszej szkole odbył się konkurs gramatyczno-leksykalny z języka angielskiego dla klas czwartych, organizowany przez mgr Kamilę Bukowską. Uczniowie borykali się z pytaniami o nazwy zwierząt, przedmiotów domowych i nazwami uczuć.

W konkursie wzięło udział łącznie 24 uczniów: z klasy 4a- Anna Szerszeń, Mikołaj Grzesiak, Alicja Piech, Dagmara Hełbicka, Jakub Wadowski, Nikola Kocot, Michał Grzesiński, Mateusz Badura, Ktarzyna Jaros, Wiktoria Kawula, Weronika Kazior; z klasy 4b- Maciej Matuszczyk, Wiktoria Franaszek, Weronika Tarcholik, Karina Rosiek, Julia Ptak, Jakub Janicki, Łukasz Duda, Olga Leśkiewicz, Szymon Łata, Krzysztof Kot, Łukasz Kafara, Natalia Cygan, Szymon Firek.

Zwycięzcami zostali:

Miejsce 1 Anna Szerszeń- punktów 75 na 76!

Miejsce 2 Mikołaj Grzesiak- punktów72 na 76

Miejsce 3 Maciej Matuszczyk-punktów70 na 76