Rada Rodziców - opłaty

WYJAŚNIENIA DOTYCZĄCE OPŁATY NA RADĘ RODZICÓW

1. Wysokość dobrowolnej opłaty na Radę Rodziców w roku szkolnym 2016/2017 wynosi:

• 100 zł (rocznie) – dla dzieci, które nie są zapisane do świetlicy szkolnej
  • 150 zł (rocznie) – dla dzieci, które są zapisane do świetlicy szkolnej

2. Za drugie dziecko uczęszczające do SP114 , opłata wynosi 50 zł (bez względu na to czy dziecko jest zapisane do świetlicy szkolnej). Każde następne dziecko zwolnione jest z opłat.

3. Wpłat można dokonywać w dwóch ratach (odpowiednio po 50 zł lub 75 zł) w terminach:

• do 31 października – za I półrocze
  • do 31 marca – za II półrocze

4. Opłaty zbiera:

• Skarbnik klasowy
  • Istnieje możliwość wpłaty na konto:

Nazwa odbiorcy: RADA RODZICÓW SP 114, ul. Łąkowa 31, 31-443 Kraków

Nr rachunku: 78 1020 2892 0000 5602 0015 7255

Tytułem: „Opłata na Radę Rodziców – imię i nazwisko dziecka, klasa

5. Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na cele związane z edukacją Państwa dzieci, w tym:

• 50 zł wpłacone na świetlicę szkolną w 100% przeznaczone będzie na cele świetlicowe
  • 15% pozostałej zebranej przez klasę kwoty przeznaczone będzie na nagrody klasowe
  • 10% na różne potrzeby klasowe
  • z Rady Rodziców utrzymywane jest ksero szkolne

6. Osoby w trudnej sytuacji materialnej są zwolnione z opłat na podstawie pisemnego wniosku złożonego do pedagoga szkolnego.

7. Bardzo serdecznie dziękujemy za systematyczne i terminowe wpłaty.

Wersja .doc   >pobierz tu<