Szanowni Rodzice,
ponownie zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku na naszą szkołę.

Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Rodziców Na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła”, mamy możliwość pozyskania dodatkowych środków finansowych. W poprzednim latach, dzięki Państwa wsparciu, udało się zgromadzić kwotę w wys. 11340,86zł (2057,50zł za 2009r.; 1096,70zł za 2010; 3792,10 za 2011 oraz 4394,56 za 2012). Środki pozyskane za lata 2009-2011, decyzją Rady Rodziców oraz Dyrekcji Szkoły, zostały przeznaczone na zakup: przenośnego nagłośnienia, instrumentów do pracowni muzycznej, pomocy multimedialnych, książek do biblioteki szkolnej, zestawu mikrofonów bezprzewodowych, pomocy do pracowni przyrodniczej, kolorowej kamery do monitoringu oraz pomocy do zajęć technicznych. Kwota za 2012r. zostanie wydatkowana zgodnie z wolą Rady Rodziców w V/VI.2015r. Natomiast kwota za 2013r. jeszcze nie jest znana.
Serdecznie dziękujemy dotychczasowym Darczyńcom! Nie możemy osobiście Państwu podziękować, gdyż nie otrzymujemy od Stowarzyszenia informacji o tym, kto z Rodziców wpłacił swój 1% dla naszej szkoły. Zapewniamy, że pozyskane z tegorocznej akcji środki finansowe zostaną dobrze wykorzystane i przeznaczone na potrzeby naszych uczniów.
Za wsparcie bardzo serdecznie dziękujemy.

Koordynator akcji: Mariusz Noga – wicedyrektor szkoły

Przykład uzupełnienia PIT-u:

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl