Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 • Nasza szkoła

  Nasza szkoła jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Arkadym Fiedlerem wędrujemy po kraju i świecie szukając tego co mądre, piękne i dobre.

 • ZDOBYWANIE WIEDZY

  Nasi młodzi Europejczycy uczą się języka niemieckiego i angielskiego. Dzięki współpracy z Instytutem Konfucjusza, chętni uczą się też języka chińskiego! Znajdujemy przyjaciół zarówno wśród ambasadorów jak i wśród krakowskich przedszkolaków.

 • ZABAWA I SPORT

  Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własne gazety, jesteśmy potęgą sportową. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy jest niepowtarzalny!

 • Ekologia

  Realizujemy projekty ekologiczne, regionalne oraz zdrowotne i profilaktyczne. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Szkole Podstawowej nr 114 w Krakowie!

ŚWIETLICA

Nasza świetlica to miejsce, w którym dzieci codziennie bawią się, uczą, tworzą i rozwijają się...

Zobacz więcej ...

Galeria

Galeria zdjęć- wydarzenia, spotkania, uroczystości, imprezy i inne...

 

Zobacz więcej ...

Z patronem przez świat

Razem z naszym patronem Arkadym Fiedlerem wędrujemy po kraju i świecie szukając tego co mądre, piękne i dobre.

Zobacz więcej ...

"PSZCZOŁY NA DACHU"- głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego

Projekt zakłada założenie małej pasiek i - ok. 3 uli z rodzinami pszczelimi na DACHU MIEJSKIEGO CENTRUM PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ NA UL. ROZRYWKI 1. W ten sposób chronimy pszczoły przed masowym wymieraniem na obszarach wiejskich, stwarzając im dogodne warunki do rozwoju w mieście oraz zapylania roślin w okolicy.

Przy jednym ulu zostanie zamontowana kamera, dzięki której będzie można "podglądać" pszczelą rodzinę on-line. Dodatkowo, aby wzmocnić walor edukacyjny projektu zostaną poprowadzone otwarte warsztaty dla mieszkańców dzielnicy, poswięcone szeroko rozumianej tematyce pszczół (spotkania z pszczelarzami, poznawanie produktów pszczelich, nauka o roslinach miododajnych, poznawanie zwyczaju pszczół oraz ich znaczenia dla ludzi i środowiska). Jeden z warsztatów planujemy zorganizować w naszej szkole. Na zakończenie sezonu pszczelarskiego zorganizujemy piknik dzielnicowy, podczas którego częstować będziemy mieszkańców miodem z naszej pasieki.

Głosować można on-line lub w punktach stacjonarnych:
1. www.budzet.krakow.pl
2. https://budzet.krakow.pl/projekty/2159-pszczoly_na_dachu.html
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LIBRUS e-Dziennik

Jakość powietrza

Rekrutacja do klasy I


 

Stołówka Pychotka

Wykaz podręczników

  Wykaz podręczników na rok szkolny 2017/2018

Klasy I-III

Klasy IV-VII